- Aiud 95.2
- Alba-Iulia 99.7
- Bacău 88.8
- Bârlad 104.9
- Bistrița 97.3
- Botoșani 91.1
- Brașov 91.9
- București 88.0
- Buzău 96.7
- Câmpeni 96.2
- Câmpina 88.6
- Cluj-Napoca 101.5
- Constanța 96.9
- Craiova 92.0
- Focșani 95.3
- Piatra Neamț 102.3
- Ploiești 88.3
- Râșnov 104.5
- Sibiu 88.4
- Sinaia 103.6
- Tg. Mureș 106.4
- Timișoara 93.9
- Tulcea 91.4
Gheorghe Gheorghiu, de nerecunoscut! La 71 de ani, artistul a reușit să slăbească 25 de kilograme: „M-am uitat mai atent la el și noroc cu barba lui, că așa l-am recunoscut”

Gheorghe Gheorghiu locuiește de mai bine de 10 ani în Statele Unite ale Americii, alături de familia lui, însă revine în România de fiecare dată când are ocazia, fiind locul lui de suflet. Artistul a luat prin surprindere colegii de breaslă în timp ce filma pentru o emisiune TV, fiind într-o formă fizică de invidiat. „Trubadurul cântecului de dragoste” a slăbit la 25 de kilograme la frumoasa vârstă de 71 de ani. Iată cum arată acum.

Cum arată Gheorghe Gheorghiu după ce a slăbit 25 de kilograme?
Gheorghe Gheorghiu a reușit să slăbească 25 de kilograme, astfel că acum este de nerecunoscut.
Gheorghe Gheorghiu recunoaște că și-a dorit să scape de kilogramele în plus, iar acum se simte minunat că a și reușit. Artistul spune că nu mai exagerează cu mâncarea așa cum făcea în trecut, ci mânâncă puțin, doar o dată pe zi. „Am slăbit 25 de kilograme, așa am vrut și mi-am propus, nu mai fac sport acum, am făcut sport de performanță timp de 15 ani. Acum mănânc mai puțin, o dată pe zi, nu mai mănânc cum mâncam înainte”, a spus artistul pentru click.ro.

Gheorghe Gheorghiu va susține mai multe spectacole pe litoral vara aceasta
Gheorghe Gheorghiu s-a stabilit în Statele Unite ale Americii în urmă cu 10 ani, alături de soția lui, care deține un restaurant în New York. Deși s-a obișnuit cu traiul peste ocean, artistul revine în România în fiecare an, mai ales pe perioada verii, deoarece are concerte pe litoral.
„De pe 1 februarie până pe 5 martie am fost în turneu în Australia, cu Ionuț Dolănescu, soția lui și Felicia Stoian, o realizatoare de emisiuni de la Timișoara. Stau în țară până la sfârșitul lui octombrie, am spectacole în țară, în vară sunt pe litoral, am spectacole cu Vali Crăciunescu. Soția vine mai rar în țară, ea are restaurant la New York, nu poate să plece de acolo. La sfârșitul lunii octombrie am spectacol la New York cu Cargo, cu Ducu Bertzi”, a declarat Gheorghe Gheorghiu.