Theo Rose a reacționat după ce s-a scris în presă că ar exista un scandal între mama sa și Carmen Harra
Theo Rose este în centrul atenției în ultima perioadă. Artista e bucură de succes pe plan artistic, publicul o iubește pentru melodiile pe care le-a lansat de-a lungul timpului, iar acum este și actrița principală în serialul Clanul.
În plus, de câteva luni artista a anunțat că este însărcinată cu Anghel Damian și anul următor vor deveni părinți.
Theo Rose, foc și pară după ce s-au scris articole despre mama sa: „Nu știu cine, numerolog, foc și pară pe reacția mamei lui Theo Rose”
Theo Rose este extrem de sensibilă când vine vorba de familia sa și de cei apropiați.
„Nu știu cine, numerolog, foc și pară pe reacția mamei lui Theo Rose.
M-am gândit pe cine o fi supărat mama. Când văd că o doamnă numerolog a zis ce a acitit ea acolo în cifre, că m-am grăbit eu să fac copii. Dacă te uiți în cifre, așa scrie, că Theo Rose s-a grăbit să facă copii, nu e suflet pereche cu Anghel Damian și se despart. Mama o fi lăsat ea vreun comentariu, nu știu unde o fi comentat ea. Probabil ea a zis că nu i se pare normal să își dea oricine cu părerea, problema lor, treaba lor, fără înjurătură, eu aș fi băgat (n.
De asemenea, artista s-a mai arătat deranjată și de faptul că s-a preluat imediat știrea conform căreia a fost pe perfuzii, Theo venind acum cu explicații despre starea sa de sănătate.
„La fel și despre mine au scris că am ajuns la spital pe perfuzii, dar eu nu am fost la spital, am făcut niște perfuzii acasă. Am avut niște răuri de gravidă”, a mai spus Theo Rose pe Instagram.